Patalpų kvapai

Garsių prekės ženklų visame pasaulyje ir išskirtinės kokybės maloniai kvepiantys namų kvapai su išbaigtos formos difuzoriumi ir stilinguose indeliuose įkomponuotos kvepiančios žvakės padės sukurti labai jaukią namų atmosferą ir taps nepastebima, tačiau svarbia interjero detale, kuri sustiprins pageidaujamą įvaizdį.


Didelis namų kvapų ir kvepiančių žvakių asortimentas firminėse „Miego imperija“ parduotuvėse!

Patalpų kvapai

Šiandien yra daug būdų, kaip namus pripildyti įvairiais aromatais. Daugelis tam skirtų daiktų tapo interjero dalimi: jų paskirtis – ne tik skleisti malonų kvapą, bet ir gražiai atrodyti. Štai todėl šių aksesuarų dizainas toks svarbus: uoslę (o drauge ir pasąmonę) veikiantis malonus aromatas, tarsi įgyja estetišką formą ir suteikia džiaugsmo akims, kitaip tariant, visapusiškai „programuoja“ jaukią nuotaiką namuose.

Dažniausiai skystis su eteriniu aliejumi būna supiltas į skaidraus stiklo buteliukus, bet jie gali būti ir kitokie:  pagaminti iš metalo ar keramikos... Indas – ne tik stilingas, bet ir išties originalus: juk kvepalų difuzorius kuria ir garsūs interjero dizaineriai.

Šis kvapnus interjero aksesuaras yra gan ilgaamžis, jo paprastai užtenka ne vienam mėnesiui (tad renkantis aromatą, reikia pagalvoti, ar jis, ilgai naudojamas, nepradės varginti). Difuzoriaus nereikia deginti, stebėti, gesinti: ne tik estetiškas dizainas, bet ir patogus naudojimas atperka nemažą jo kainą.

Kaip „dozuoti“ aromatą? Į kvepalų difuzorių įstatomos specialios aukštos porėtos bambukų ar rotangų lazdelės, atliekančios aromato „dagties“ funkciją. Mediena palaipsniui prisigeria eterinio aliejaus ir aromatas kyla viršun, o paskui išsisklaido ore. Papildomai jis patenka į aplinką ir pro indo kaklelį, tad atsiskleidžia visos kvepalų natos. Komplekto sudėtyje esančias lazdeles nereikėtų naudoti visų iš karto, nes kvapas gali atrodyti per stiprus. Lazdeles patartina bent kartą per savaitę apversti. Net ir skysčiui išgaravus, o lazdelėms išdžiūvus, jos išsaugo malonų aromatą, todėl jas galima padėti į patalynės lentyną.

Naudingas patarimas. Kvepalų difuzorių svarbu įkomponuoti kaip interjero dekoro elementą, tačiau atkreipkite dėmesį ir į tai, kad saulėta vieta ir judantis oras sustiprina aromato sklidimą ir kvapas greičiau išgaruoja.