Čiužinys REGATA, ~22 cm.

199,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Regata – tai čiužinys Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Tai ekonominis, mažų spyruoklyčių sistemos, variantas patrauklus savo kokybės ir kainos santykiu. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra beveik dvigubai daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Tokios spyruoklės yra aukštesnės todėl ir įvairiomis medžiagomis padengtas čiužinys suteikia daugiau komforto miegančiąjam. Tai dvipusis čiužinys, kurį iš abiejų pusių dengia po 3 cm skirtingų sudėčių ir tankių putų poliuretano.

Toks čiužinio sistemos bei sudedamųjų dalių derinys leidžia čiužiniui išlikti pralaidžiam orui bei tvirtam. Viena čiužinio pusė yra minkštesnė, kita kietesnė. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys yra ir ilgaamžiškesnis. Tai čiužinys mėgstantiems kietesnį miego pagrindą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40oC temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m3) – 3cm
  • Neaustinė kamšytinė medžiaga
  • 5 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema
  • Neaustinė kamšytinė medžiaga
  • Putų poliuretanas (T-27 kg/m3) – 3cm

Čiužinys – dvipusis.

Garantija – 3 metai.

Charakteristikos

Aukštis
22 cm.
Kietumas
Minkštesnis / Kietesnis.
Zonos
5 anatominės zonos.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui)
110 kg.
Garantija
3 metai.

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys REGATA, ~22 cm.

Parašykite atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: