Katalogas
Staltiesė iš lino ir medvilnės
20,00 €
Staltiesė iš lino ir medvilnės
  • Staltiesė iš lino ir medvilnės
  • Lininė ir medvilninė staltiesė
  • Staltiesė
  • Lininė staltiesė

Staltiesė iš lino ir medvilnės

Prekės kodas: PPS000010
20,00 €
Kitų gaminių išmatavimai cm
Spalva
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Audinys
Linas 50% / medvilnė 50%

Staltiesė iš 50% lino ir 50% medvilnės (dar vadinama puslinine). Sudėties procentai gali nežymiai skirtis..

Įvairūs ornamentai išsiuvinėti visuose 4 staltiesės kampuose.

Galima rinktis iš natūralios lino spalvos arba baltos (užsakant nurodyti).

Lino pluoštas labai stiprus ir netamprus, todėl lininiai audiniai greitai susiglamžo. Po kiekvieno skalbimo audinys minkštėja ir tampa mažiau glamžus. Lino audinys metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesnis ir švelnesnis. Jis atsparus statiniam elektros krūviui. Lininiai audiniai 3 kartus stipresni ir 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) negu medvilniniai. Lininis audinys - ekologiškas. Tai visiškai beatliekinis produktas, gamtai ir ekologijai nesudaro jokio žalingo poveikio.

Staltiesė – juk prabangos ir elegantiškumo akcentas Jūsų stalui.


Geri pirkėjų atsiliepimai!

Priežiūra. Skalbiama iki 60°C laipsnių temparatūros vandenyje. Nepamiškite, kad lininės staltiesės ir servetėlės lyginamos dar šiek tiek drėgnos. Lininį audinį geriausia lyginti karštu lygintuvu iš blogosios pusės.

Dėmesio! Staltiesės išvaizda, spalva (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų) ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas. Prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)