Katalogas
Lininė staltiesė
21,00 €
Lininė staltiesė
  • Lininė staltiesė
  • Linine staltiese
  • Lino staltiesė
  • Staltiesė iš lino
  • Lininė staltiesėle

Lininė staltiesė

Prekės kodas:PPS000005
21,00 €
Kitų gaminių matmenys
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Audinys
Linas 100%

100% lininė staltiesė

Įvairūs ornamentai išsiuvinėti visuose 4 staltiesės kampuose.

Galima rinktis iš pilkos (natūralios lino spalvos) arba baltos tik dryžuoto rašto (užsakant nurodyti).

Lino pluoštas labai stiprus ir netamprus, todėl lininiai audiniai greitai susiglamžo. Po kiekvieno skalbimo audinys minkštėja ir tampa mažiau glamžus.  Lino audinys metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesnis ir švelnesnis. Jis atsparus statiniam elektros krūviui. Lininiai audiniai 3 kartus stipresni ir 5 kartus atsparesni trinčiai (dilinimui) negu medvilniniai. Lininis audinys - ekologiškas. Tai visiškai beatliekinis produktas, gamtai ir ekologijai nesudaro jokio žalingo poveikio.

Geri pirkėjų atsiliepimai!

Priežiūra. Skalbiama iki 40 laipsnių temparatūros vandenyje. Nepamiškite, kad lininės staltiesės ir servetėlės lyginamos dar šiek tiek drėgnos. Lininį audinį geriausia lyginti karštu lygintuvu iš blogosios pusės.

Dėmesio! Staltiesės išvaizda, spalva (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų) ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas. Prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.