Minkšti ir švelnūs pledai vietą atranda kiekvienuose namuose. Jais labai malonu užsikloti nutarus snūstelėti ar jaukiai apsigaubti žiūrint filmą. Švelni pledo medžiaga sušildo, atpalaiduoja ir leidžia mėgautis ramiu laiko leidimu. Pledai iš avių vilnos, merino vilnos, medvilnės ir poliesterio mikropluošto pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl ką reikia žinoti apie kiekvieną iš šių medžiagų?

Avių vilna

Avių vilna – viena iš populiariausių tekstilėje naudojamų vilnos rūšių. Natūralus vilnos prisilietimas teigiamai veikia odą, sąnarius, gerina kraujotaką ir turi kitų, nuo seno žinomų teigiamų savybių. Vilna yra atspari pelėsiams, bakterijoms ir nemaloniems kvapams, dėl to tai puikus pasirinkimas turintiems alergijų. Vilnoniai pledai yra pralaidūs orui, todėl gali būti naudojami ir žiemą, ir vasarą.

Merino vilna

Merino vilna pasižymi aukšta kokybe ir išskirtiniu švelnumu. Merinosų avių vilnos plaukai yra kur kas lankstesni ir plonesni nei tradicinių avių. Pledai iš natūralios merino vilnos yra minkšti, purūs, lengvi ir nekelia niežulio. Jie leidžia odai kvėpuoti ir saugo nuo temperatūrų kaitos.

Medvil

Tikriausiai tai viena iš geriausiai mums visiems žinomų medžiagų. Gaminiai iš medvilnės yra natūralūs, kokybiški ir nekeliantys alergijų. Medvilniniai pledai pasižymi švelnumu, lengvumu ir plonumu. Įvairių spalvų ir raštų medvilniniai pledai yra mėgiami ir pačių mažiausių.

Poliesterio mikropluoštas

Mikropluoštas – sintetinis audinys, pagamintas iš 100 proc. poliesterio. Pledai iš poliesterio mikropluošto yra tvirti, atsparūs trinčiai ir beveik nesiglamžo. Jie nereikalauja didelės priežiūros, o išskalbus greitai džiūsta. Ryškios audinio spalvos nenublunka net po daugelio skalbimų.

Plačiausią įvairių dydžių, spalvų ir raštų pledų asortimentą rasite firminėse „Miego Imperija“ parduotuvėse Šiauliuose, Marijampolėje, Tauragėje, Druskininkuose, Kaune ir Vilniuje. Patrauklus kainos ir kokybės santykis leis išsirinkti patinkantį pledą ir neišleisti didelės sumos. Apsilankykite vienoje iš parduotuvių ir gyvai apžiūrėkite patinkantį pledą arba užsisakykite internetu.