Katalogas
Antčiužinis viskoelastinis MEMOSPACE ~7 cm
215,00 €
Antčiužinis viskoelastinis MEMOSPACE ~7 cm
  • Antčiužinis viskoelastinis MEMOSPACE ~7 cm

Antčiužinis viskoelastinis MEMOSPACE ~7 cm

Prekės kodas: CAV000052
215,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–28 dienas
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
7 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Minkštas.

Antčiužinis MEMOSPACE 7 yra minkštas ir skirtas paminkštinti turimą čiužinį,išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ar sumažinti susidariusio tarpo pojūtį ant sofos-lovos. Išskirtinio patogumo suteikiantis, prie kūno prisitaikantis antčiužinis iš viskoelastinės medžiagos MEMOSPACE™. Antčiužinio kampuose ant užvalkalo yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio. Švelnus ir stilingas užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto. 

Antčiužinio pagrindą sudaro vientiso sluoksnio 4 cm storio ypač patogi viskoelastinė medžiaga „Memospace™“. Ši medžiaga yra sukurta NASA kosminių technologijų pagrindu, ji puikiai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja raumenis ir yra pralaidi orui.

Švelnus ir stilingas užvalkalas Lonofibre™ daigstomas unikaliu raštu iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto bei 1 cm storio viskoelastinės medžiagos „Memospace™, kuri audiniui suteikia ypatingą purumą ir malonų pirmo prisilietimo pojūtį. Dėl lino gerųjų savybių, užvalkalas Lonofibre™ pasižymi antibakterinėmis savybėmis, jame nesiveisia dulkių erkutės ir galima skalbti iki 60ºC temperatūros.

Antčiužinio aukštis apie 7 cm.

Suteikiama 2 metų garantija.

Pagaminta Lietuvoje.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas:  prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.