Antčiužinis VESTUS ~5 cm

Antčiužinis pagamintas iš kokoso pluošto ir putų poliuretano bei medvilnės derinio. Iš vienos pusės tai kieto paviršiaus, ypatingai laidžios orui struktūros gaminys, todėl miegodamas žmogus mažiau prakaituoja. Miegančiojo patogumui kietąją antčiužinio dalį dengia medvilnės pluoštas. Kita gaminio pusė yra minkštesnė iš 2 cm putų poliuretano. Antčiužiniu galite paaukštinti ar pakietinti miego pagrindą, taip pat išlyginti visus nelygumus ar tarpus, jei tokių yra bei prailginti čiužinio tarnavimo laiką.

89,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

VESTUS - antčiužinys pagamintas iš kokoso pluošto ir putų poliuretano bei medvilnės derinio. Iš vienos pusės tai kieto paviršiaus, ypatingai laidžios orui struktūros gaminys, todėl miegodamas žmogus mažiau prakaituoja. Miegančiojo patogumui kietąją antčiužinio dalį dengia medvilnės pluoštas.  Kita gaminio pusė yra minkštesnė iš 2cm putų poliuretano.  Antčiužiniu galite paaukštinti ar pakietinti miego pagrindą, taip pat išlyginti visus nelygumus ar tarpus, jei tokių yra bei prailginti čiužinio tarnavimo laiką. Suteikia patogumą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 150g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40oC temperatūroje.

Antčiužinio aukštis su užvalkalu apie 5 cm

Antčiužinio branduolį sudaro:

Medvilnės pluoštas 1kv/m – 250gr
Kokoso pluoštas – 2cm
Putų poliuretanas (Tankis – 27kg/m3) -2cm

Garantija – 2 metai

Auraplus

Charakteristikos

Aukštis
5 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Garantija
2 metai.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Antčiužinis DOMINO ~6 cm

DOMINO – 6 cm aukščio, dvipusis antčiužinis, kurio viena pusė padengta 3 cm viskoelastinės (memory foam), spaudimą mažinančios medžiagos. Kita antčiužinio pusė iš 2 cm padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Antčiužinis puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno ir suteikia patogią atramą miego metu.

Parašykite atsiliepimą