Antčiužinys Hilding Jive Elips
  • Antčiužinys Hilding Jive Elips

Antčiužinis HILDING JIVE ELIPS ~6 cm

Hilding Jive Elips“ – nepaprastai komfortiškas antčiužinis, kurio pagrindas yra didelio elastingumo putų poliuretanas HR. Antčiužiniu paaukštinsite miego pagrindą, išlyginsite nelygumus ir tarpus bei pagerinsite miego kokybę.

89,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Hilding Jive Elips“ – tai skandinaviškas antčiužinis, kurio pagrindą sudaro padidinto elastingumo putų poliuretanas HR. Putų poliuretanas suteikia papildomo elastingumo ir minkštumo, o jo atvira struktūra garantuoja ilgesnį viso antčiužinio tarnavimo laiką, taip pat švaros palaikymą ir higieną.

Užvalkalas pagamintas iš šilkinio ir minkšto trikotažo „Elips“. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 60 °C. Patartina nenaudoti automatinio džiovinimo funkcijos bei nustatyti kiek galima mažesnį gręžimo apsukų skaičių, o džiauti – ištiesus ar pakabinus jį per visą ilgį bei plotį.

Kodėl verta įsigyti antčiužinį?

Paaukština miego pagrindą.

Išlygina minkšto kampo, lovos-sofos, dviejų šalia sudėtų čiužinių tarpelius.

Prailgina čiužinio ar lovos tarnavimo laiką.

Atlieka higieninę funkciją: apsaugo čiužinį ar lovą nuo nešvarumų.

Suteikia daugiau komforto miego metu.

Puikus pagalbininkas aplankius svečiams.

Antčiužinio gamintojas – „Hilding Anders Baltic AS“ priklauso didžiausiam Europos bei Azijos čiužinių gamintojui – švedų koncernui „Hilding Anders AB“, kuris veikia nuo 1939 metų.

Hilding
Hilding

Charakteristikos

Aukštis
6 cm.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Antčiužinys Lono-Tec II putų poliuretano (poroloninis) ~5 cm

LONO TEC II antčiužinis yra skirtas pakietinti turimą čiužinį, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ir sumažinti susidariusio tarpo pojūtį ant sofos-lovos. Antčiužinis natūraliai paskirsto žmogaus svorį, mažina spaudimą, atpalaiduoja raumenis ir sąnarius. Jo pagrindą sudaro ilgaamžė ir aukšto elastingumo medžiaga „Lono-Tec II™“. Antčiužinio kampuose ant užvalkalo yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio. Antčiužinio aukštis apie 5 cm. Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60ºC. Suteikiama 2 metų garantija.

Parašykite atsiliepimą