Antčiužinys Hilding Jive Elips
  • Antčiužinys Hilding Jive Elips

Antčiužinys Hilding Jive Elips ~6 cm

Nesi patenkintas savo čiužiniu, bet dar nenori jo iškeisti į naują? Apsvarstyk galimybę įsigyti antčiužinį. 

89,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Hilding Jive Elips - nepapratsai komfortiškas antčiužinis, kurio pagrindas yra didelio elastingumo HR putų poliuretanas. Putų poliuretanas suteikia papildomo elastingumo ir minkštumo, o jo atvira struktūra garantuoja ilgesnį viso čiužinio tarnavimo laiką, taip pat švaros palaikymą ir higieną.

Užvalkalas "Elips" pagamintas iš "šilkinio" ir minkšto trikotažo "Elips". Užvalkalas garantuoja didelį elastingumą, dėl ko kaskart prisitaiko prie kūno sudėjimo per visą čiužinio paviršių. Puiki kokybė ir tvirtumas užtikrina gerą ir gilų miegą per visą užvalkalo naudojimo laiką. Užvalkalą lengva išlaikyti švarų, nes jį galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūros vandenyje. Patartina nenaudoti automatinio džiovinimo funkcijos bei nustatyti kiek galima mažesnį gręžimo apsukų skaičių, o džiauti – ištiesus ar pakabinus jį per visą ilgį bei plotį.

Antčiužinio gamintojas – Hilding Anders Baltic AS priklauso didžiausiam Europos bei Azijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Hilding
Hilding

Charakteristikos

Aukštis
6 cm.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Antčiužinys Lono-Tec II putų poliuretano (poroloninis) ~5 cm

LONO TEC II antčiužinis yra skirtas pakietinti turimą čiužinį, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ir sumažinti susidariusio tarpo pojūtį ant sofos-lovos. Antčiužinis natūraliai paskirsto žmogaus svorį, mažina spaudimą, atpalaiduoja raumenis ir sąnarius. Jo pagrindą sudaro ilgaamžė ir aukšto elastingumo medžiaga „Lono-Tec II™“. Antčiužinio kampuose ant užvalkalo yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio. Antčiužinio aukštis apie 5 cm. Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60ºC. Suteikiama 2 metų garantija.

Parašykite atsiliepimą