Antčiužinis Sleepwell TOP HR-FOAM Plus su baldiniu audiniu
  • Antčiužinis Sleepwell TOP HR-FOAM Plus su baldiniu audiniu

Antčiužinis Sleepwell TOP HR-FOAM Plus su baldiniu audiniu ~7 cm

Puikus didelio elastingumo putų poliuretano antčiužinis už prieinamą kainą su pagerintu užvalkalu.

249,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Antčiužinis suteikia lovai papildomą miegojimo patogumą. Be to, jo dėka galima iš dviejų atskirų čiužinių padaryti vieną bendrą. Negalima nuvertinti ir antčiužinio įtakos lovos ilgaamžiškumui bei higienai.
„Sleepwell“ serijos antčiužiniai yra atskira prekių grupė, nes jie nėra skirti tik pagrindinio čiužinio apsaugai ar jam paminkštinti. Antčiužinis gali būti naudojamas ir ant sofų bei išskleidžiamų lovų.

Puikus antčiužinis už prieinamą kainą:

  • Antčiužinio minkštąją dalį sudaro HR putų poliuretanas, tai yra, „High Resilience“ putų poliuretanas, kuris yra ilgaamžiškesnis, elastingesnis ir standesnis už įprastą putų poliuretaną.
  • Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta 100% vilnos sluoksniu (žieminė pusė), o kita pusė – 100% medvilnės sluoksniu (vasarinė pusė).
  • Šviesus „stretch“ audinys pagamintas iš viskozinio pluošto, kuris puikiai kontroliuoja antčiužinio drėgmės lygį. Antčiužinio užvalkalo kraštai yra iš tvirto baldinio audinio (galima rinktis iš 6-8 spalvų). Nuvelkamas užvalkalas valomas tik sausu cheminiu būdu.
  • Minkštas ir malonus kūnui Tencel audinys neerzina odos ir neleidžia kauptis bakterijoms.
  • Gaminyje naudojama vilna, medvilnė, vatinas ir užvalkalas atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą.
  • Gaminys patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos.

Šie antčiužiniai gaminami tik nurodytų išmatavimų.

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
7 cm.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Antčiužinys Lono-Tec II putų poliuretano (poroloninis) ~5 cm

LONO TEC II antčiužinis yra skirtas pakietinti turimą čiužinį, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ir sumažinti susidariusio tarpo pojūtį ant sofos-lovos. Antčiužinis natūraliai paskirsto žmogaus svorį, mažina spaudimą, atpalaiduoja raumenis ir sąnarius. Jo pagrindą sudaro ilgaamžė ir aukšto elastingumo medžiaga „Lono-Tec II™“. Antčiužinio kampuose ant užvalkalo yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio. Antčiužinio aukštis apie 5 cm. Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60ºC. Suteikiama 2 metų garantija.

Parašykite atsiliepimą