Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Prekių atvežimas

Prekių atvežimas ir prekių atsiėmimo tvarka

Gavus Jūsų užsakymą, laikotarpyje nuo 15 min.iki kelių dienų į Jūsų el.paštą bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas (jei mokėsite grynais pinigais kurjeriui) arba išankstinė sąskaita apmokėjimui (jei mokėsite pavedimu per banką) bei preliminarus prekės(-ių) pagaminimo ir(ar) atvežimo terminas, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo (jei mokėsite grynais pinigais kurjeriui) ar gauto apmokėjimo už prekes (jei mokėsite pavedimu per banką). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakytų prekių atvežimo datą (jei prekės kurjeriui perduodamos iki pietų, 99% prekių pristatomos kitą dieną). Atvežimo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės atvežimo terminas Jums netinka, susisiekite su miegoimperija.lt konsultantais el.paštu info@miegoimperija.lt arba telefonu 8-600-70714 ar 8-659-75733.

Dauguma užsakytų prekių atvežamos iki pat gavėjo buto durų, sumokant tik už prekės atvežimą (išskyrus prekes, kurios sveria virš 20 kg ar yra didelių gabaritų ir vienas žmogus jų apimti ir panešti negali). Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 20 kg ar yra didelių gabaritų ir vienas žmogus jų apimti ir panešti negali, atvežamos tik iki gavėjo namo. Didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz., čiužinių, baldų) užnešimo iki durų paslauga už 1 vnt. kainuoja 3-30 Eur (yra nemažai išimčių, kai ši paslauga teikiama nemokamai). Apie šią papildomą paslaugą (ar jos nebuvimą) būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą.

Neužsisakius prekės(-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris atveš tokią(-ias) prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo.

Prekių atvežimo kainos:
Paslauga Mokestis
Patalynės ar patalų atvežimas už 1 vnt. Nemokamai
Viengulio čiužinio, lovos grotelių atvežimas už 1 vnt. 0-30 Eur
Dvigulio čiužinio atvežimas už 1 vnt. 0-40 Eur
Baldų atvežimas 0-50 Eur arba derinama atskirai
Papildomas mokestis atvežimui į Kuršių Neriją prekei 1 vnt (vežamos ne visos prekės) 12-40 Eur
Papildomas mokestis atvežimui, jei prekės svoris didesnis nei 25 kg, 1 vnt.   0 Eur
Užnešimo paslaugos kaina (taikoma didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekėms; apie šią papildomai teikiamą paslaugą ir jos užsakymo galimybę Pirkėjas informuojamas iš anksto, t.y. prieš atsiskaitant už prekes) už 1 vnt. 3-30 Eur
Grynų pinigų paėmimo mokestis (jei Pirkėjas atsiskaito grynais pinigais prekės atvežimo metu)  1,5 Eur

Prekių priėmimas


Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris atvežė (pateikė) Jums siuntą, arba kurjerių įmonės darbuotojui, kuris išdavė siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:
  1. Prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.
  2. Prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.