Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Komplektai

Ančių pūkų 15% / plunksnų 85% komplektas IV
Ančių pūkų 15% / plunksnų 85% komplektas IV
Matmenys:
Kiekis: vnt.
Kaina:
€ 40.50
 
Audinys: Medvilnė 100%
Užpildas: Ančių pūkai 15% / plunksnos 85%
Kilmės šalis: Lietuva
Puiki pūkų-plunksnų antklodė
 
Pagalvės ir antklodės impilas - baltas specialus impilinis audinys, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės 100% medvilnė.
Užpildas - ančių pūkai 15% / plunksnos 85%.

Užpildo kiekis: Pagalvė 40x60 - 400 g, antklodė 100x140 - 500 g.

Kompolekto impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs, pūkui nepralaidūs (impiliniai), labai aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė. Šių antklodžių ir pgalvių užpilde yra 15% pūkų!

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos.

Tokios antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis.

Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Šių antklodžių užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Priežiūra
Skalbiama iki 40C laipsnių temperatūros vandenyje.

Dėmesio! Antklodės dizainas ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas
Prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo (apmokant grynais pinigais) arba po apmokėjimo per banką. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

TAIP PAT SIŪLOME

Top prekė
Rekomenduojame
Medvilninis komplektas naujagimiui (antklodė ir pagalvė)
Dydis:
Kaina:
€ 29.00
vnt.
Top prekė
Rekomenduojame
Vilnonis komplektas naujagimiui (antklodė ir pagalvė)
Dydis:
Kaina:
€ 42.60
vnt.