Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Pūkų ir plunksnų užpildo

Rekomenduojame
Žąsų pūkų 90% / plunksnų 10% pagalvė balta (ypatingai purių ir švelnių aukščiausios kokybės pūkų)
Žąsų pūkų 90% / plunksnų 10% pagalvė balta (ypatingai purių ir švelnių aukščiausios kokybės pūkų)
Prekės kodas: PAP000317
Matmenys:
Kiekis: vnt.
Kaina:
€ 204.00
 
Audinys: Medvilnė 100%
Užpildas: Žąsų pūkai 90% / plunksnos 10%
Kilmės šalis: Lietuva
Karališka pūkinė pagalvė
3 balsai
 
Ši pagalvė yra viena iš geriausių ir prabangiausių (užpido sudėtyje net 90% ypatingai purių ir švelnių aukščiausios kokybės žąsų pūkų!)

Pagalvės impilas
- specialus impilinis audinys, aukštos kokybės 100% medvilnė.
Užpildas - ypatingai purių ir švelnių aukščiausios kokybės baltų žąsų pūkai 90% / plunksnos 10%. Žąsų pūkai pasižymi dar geresnėmis savybėmis nei ančių.
Spalva - balta.

Pagalvės užpildo kiekis: 50x70 - 800g, 60x60 - 700g, 68x68 - 900g.

Šių pagalvių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs pūkui nepralaidūs (impiliniai) aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos.

Tokios pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis.

Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

Užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Priežiūra
Tik sausas cheminis valymas.

Dėmesio! Pagalvės išvaizda, spalva ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas
Prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo (apmokant grynais pinigais) arba po apmokėjimo per banką. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

TAIP PAT SIŪLOME

Rekomenduojame
Ančių pūkų 90% / plunksnų 10% pagalvė
Dydis:
Kaina:
€ 58.00
vnt.
Top prekė
Ančių plunksnų pagalvė
Dydis:
Kaina:
€ 18.00
vnt.