Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Mikrokišeninių (micropocket) spyr.

Top prekė
Rekomenduojame
Čiužinys OPERA, h~26 cm
Čiužinys OPERA, h~26 cm
Matmenys:
Kiekis: vnt.
Kaina:
€ 419.00
 
Kietumas:
kietas minkštas
5 balai
Audinys: Trikotažinis
Kilmės šalis: Lietuva
spyruoklinis, mikropocket, 5 zonų
 
Opera – tai mūsų naujiena skirta Jums. Žmogus vis labiau vertina natūralumą bei jį supančią aplinką, todėl siūlome išbandyti čiužinį į kurį stengėmės sudėti kiek įmanoma daugiau natūralių medžiagų. Tokios medžiagos pasižymi geru pralaidumu orui ir puikiu vėdinimusi. Čiužinys Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, o jų yra net 400 kv/m, todėl kiekvienos spyruoklės individualaus reagavimo metu puikiai sugeriami miegančiojo judesiai. Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta net kelių skirtingų sluoksnių deriniu. Tai medvilnė, laidus orui lateksas, kokoso pluoštas bei ypatinga ir neįprasta, prabangių čiužinių bei lovų gamyboje naudojama medžiaga – arklio ašutai. Žinoma, visų pirma ašutai yra paruošiami taip, kad būtų tinkami čiužinių gamybos naudojimui, užkertant galimybes alerginei reakcijai. Paruoštas naudojimui arklio ašutų pluoštas veikia kaip puiki vėdinimo sistema. Ji neleidžia miegančiojo kūnui sukaisti ant tokio čiužinio žmogus jaučia tinkamiausią temperatūrą. Dėka natūralių arklio ašutų ir kitų medžiagų, esančių čiužinyje derinio miegančiajam tiek šiltu, tiek šaltu oru nei per karšta, nei per šalta. Kita čiužinio pusė padengta itin elastingu putų poliuretanu HR. Šio čiužinio pagrindą prilaikantys šonai iš visų pusių turi daugybę specialiai išpjaustytų vėdinimo angelių. Toks čiužinys puikiai praleidžia orą, nesugeria drėgmės ją natūraliai išgarindamas. Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos.  Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo ar kietesnį pagrindą.
 
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.
 
Čiužinio baranduolį sudaro:
Medvilnės sluoksnis (1 kv./m - 500 gr.) - 0,5 cm.
Arklio ašutų pluoštas (900 gr./m2), kurio tankis 45 kg./m2
Pralaidus orui lateksas, kurio tankis 65 kg/m3 - 2 cm.
Kokoso pluoštas - 1cm.
Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius. Multipocket 5 zonų. 1kv./m2 - 400 vnt.
Veltinio sluoksnis - 5mm.
Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR, kurio tankis 40 kg/m3 - 3cm
 
Čiužinio bortai su orui pralaidžiomis angomis.
 
Rekomenduojame žmonėms iki 110 - 130 kg.
 
Garantija 5 metai.
 
Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.
 
Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.
 

TAIP PAT SIŪLOME

-5%
Top prekė
Rekomenduojame
Čiužinys SANDUS, h~25 cm
Dydis:
Kaina:
€ 217.00
€ 229.00
vnt.
Top prekė
Rekomenduojame
Čiužinys ROJUS-20, h~24 cm
Dydis:
Kaina:
€ 351.00
vnt.