Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Kišeninių (pocket) spyruoklių

-7%
Top prekė
Čiužinys MAGIJA-13, h~22 cm
Populiariausias čiužinys
Čiužiniai Druskininkuose
Optimaliausias čiužinys
 
Čiužinys MAGIJA-13, h~22 cm
Matmenys:
Kiekis: vnt.
Kaina:
€ 224.00
€ 241.00
 
Kietumas:
kietas minkštas
5 balai
Audinys: Trikotažinis
Kilmės šalis: Lietuva
Gamintojas: Miego imperija
Mėgstantiems optimalų kokybės ir kainos santykį
9 balsai
 
Dvipusis spyruoklinis čiužinys, h~22 cm


MAGIJA-13 - idealus pasirinkimas mėgstantiems vidutinio minkštumo čiužinį, nesvarumo būklę ir skirtingus pojūčius skirtingose čiužinio pusėse. Tai vienas iš populiariausių čiužinių.

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 120 kg.
Garantija
- branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų.

Čiužinys MAGIJA-13 - tai labai kokybiškas, vidutinio minkštumo čiužinys, vienoje pusėje suteikiantis "nesvarumo būklės" pojūtį, o kitoje - tuoj pat prisitaikančio, tvirto, stangraus paviršiaus pojūtį.

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra jau klasikiniu tapęs 5 zonų kišeninių nepriklausomų spyruoklių (Pocket) blokas, kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos irsvorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Galima rinktis šį čiužinį ir be anatominių zonų, tuomet jis bus truputį kietesnis (pastabose nurodyti 'be zonų').

Jis ypatingas tuo, kad vienoje čiužinio pusėje virš spyruoklių yra 4 cm aukščio viskoelastinė, puikiai praleidžianti orą, medžiaga, kuri tobulai prisitaiko prie jūsų kūno formos ir temperatūros, sumažina kūno apkrovą bei pagerina kraujo ir medžiagų apykaitą ir padidinto elastingumo 2 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano, labai gerai praleidžiančio orą, sluoksnis, kuris truputį pakietina viskoelastinę medžiagą. Kitoje pusėje virš spyruoklių yra padidinto elastingumo 3 cm aukščio 37 kg/m2 putų poliuretano sluoksnis, gerai praleidžiantis orą ir iškart prisitaikantis prie kūno.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra medvilnės arba viskozės, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūroje.


Rekomenduojame čiužiniui rinktis tvirtą, orui pralaidų lovos pagrindą arba groteles be padėčių nustatymo. Bet laikantis čiužinio priežiūros taisyklių, šį čiužinį galima dėti ir ant plokštės.

Reguliariai apversdami ar apsukdami čiužinį, prailginsite jo tarnavimo laiką.


TAIP PAT SIŪLOME

Rekomenduojame
Čiužinys MAGIJA-37, h~24 cm
Dydis:
Kaina:
€ 306.00
vnt.
Rekomenduojame
Čiužinys OMEGA, h~20 cm
Dydis:
Kaina:
€ 189.00
vnt.