Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Kišeninių (pocket) spyruoklių

-7%
Top prekė
Rekomenduojame
Čiužinys MAGIJA-1, h~24 cm
Minkštas čiužinys
Kokybiški čiužiniai
Geriausias iš minkštų čiužinių
Karališkas čiužinys
 
Čiužinys MAGIJA-1, h~24 cm
Matmenys:
Kiekis: vnt.
Kaina:
€ 281.00
€ 303.00
 
Kietumas:
kietas minkštas
6 balai
Audinys: Trikotažinis
Kilmės šalis: Lietuva
Gamintojas: Miego imperija
Vienas iš populiariausių.
4 balsai
 
Dvipusis spyruoklinis čiužinys, h~24 cm

MAGIJA-1 - idealus pasirinkimas mėgstantiems minkštesnį čiužinį. Tai vienas iš populiariausių čiužinių!

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 120 kg.
Garantija
- branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų.

Čiužinys MAGIJA-1 - tai labai kokybiškas, patikimas, patogus ir ergonomiškas, truputį minkštesnis už vidutinį čiužinys.

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra jau klasikiniu tapęs 5 zonų kišeninių nepriklausomų spyruoklių (Pocket) blokas, kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Galima rinktis šį čiužinį ir be anatominių zonų, tuomet jis bus truputį kietesnis (pastabose nurodyti 'be zonų').

Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus.

Jis ypatingas tuo, jog vienos pusės viršutinį jo sluoksnį sudaro 4 cm latekso medžiaga, kuri akimirksniu prisitaiko prie žmogaus kūno formos. Atvirų porų latekso struktūra ir papildomas latekso lapų profiliavimas užtikrina gerą oro pralaidumą, padeda lengvai išgarinti čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai. Lateksas šiai dienai vis dar išlieka viena iš geriausių savo savybėmis medžiagų čiužinių gamyboje. O kitoje čiužinio pusėje yra 6 cm aukščio viskoelastinė medžiaga, kuri tobulai prisitaiko prie jūsų kūno formos ir temperatūros, sumažina kūno apkrovą. Dėl viskoelastinės medžiagos unikalaus vadinamojo „lėto grįžimo'' efekto žmogaus kūnui tolygiai paskirstytas slėgis teigiamai veikia kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą, gerina miego kokybę, malšina nugaros skausmus, atpalaiduoja įsitempusius viso kūno raumenis.

Abi čiužinio pusės yra panašaus minkštumo, bet skirtingų pojūčių.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~250 g/m2), kurį malonu liesti ir kurio sudėtyje yra medvilnės arba viskozės. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūroje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Reguliariai apversdami ar apsukdami čiužinį, prailginsite jo tarnavimo laiką.

TAIP PAT SIŪLOME

Čiužinys WANESSA GELL
Dydis:
Kaina:
€ 238.00
vnt.
Rekomenduojame
Čiužinys LOTA, h~21 cm
Dydis:
Kaina:
€ 219.00
vnt.