Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Satininiai

-10%
Top prekė
Rekomenduojame
Satininis patalynės komplektas "Karališka"
Satininis patalynės komplektas "Karališka"
Prekės kodas: PPO000266
Matmenys:
Kiekis: vnt.
Kaina:
€ 29.00
€ 32.30
 
Audinys: Satinas (100% medvilnė)
Kilmės šalis: Lietuva
Vienas iš populiariausių
 
Audinys - Satinas (100% šukuotinė medvilnė)

Satinas (100% medvilnė) - yra aukštos kokybės, išaustas satininiu pynimu iš ilgapluoštės medvilnės pluošto, ypač švelnus, minkštas, gražaus žvilgesio. Lengvai prižiūrimas, greitai džiūsta, išskalbtas gražiai atrodo, lėtai dyla, neblunka. Gerai praleidžia orą, neslysta, skleidžia malonų tekstilės kvapą. Ypač malonus vasarą, nes vėsina kūną.

Šie patalynės užvalkalai pasiūti iš 100 proc. medvilnės satininio audinio, kuris papildomai yra apdirbtas „butter finishing" (sviestuotas paviršius) technologija. Minėta technologija gaminiams suteikia viliojančio žvilgesio ir gundančio švelnumo.

Medvilnės natūralumas suteikia miegui komforto ir jaukumo pojūtį. Satinas, nepaisant jo lengvumo, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių.

Satinas - tai kokybė, prabanga, grožis, lengvumo jausmas, minkštas, švelnus, šiek tiek slidus ir viskas viename... Šiai dienai satininė patalynė viena iš perkamiausių Lietuvoje.

Priežiūra
Skalbiama.

Dėmesio! Prekės atspalvis (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų) ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas
Prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo (apmokant grynais pinigais) arba po apmokėjimo per banką. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

TAIP PAT SIŪLOME

-11%
Top prekė
Rekomenduojame
Satininis patalynės komplektas "Grey Flower"
Dydis:
Kaina:
€ 28.00
€ 31.30
vnt.
-10%
Top prekė
Rekomenduojame
Satininis patalynės komplektas "Turquoise"
Dydis:
Kaina:
€ 29.00
€ 32.30
vnt.