Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Kaip pirkti?

"Miego imperija" firminėse parduotuvėse šiai dienai yra bene didžiausias lovų, čiužinių, patalų ir patalynės pasirinkimas Lietuvoje. Bet į e.parduotuvę sukeltos tik tos prekės, kurios pasižymi kokybe, yra "patikrintos laiko", yra perkamiausios, įdomiausios ar naujausios. Kiekvieną savaitę e.parduotuvė papildoma naujomis prekėmis. Prekės, kurių dizainai keičiasi kelis kartus per mėnesį (patalynės komplektai, lovatiesės ir kt.), į e.parduotuvę nekeliamos - jas galima rasti tik firminėse "Miego imperija" parduotuvėse.

Kaip pirkti e-parduotuvėje?

Paprasta, lengva, greita ir patogu!

Internetiniame tinklapyje www.miegoimperija.lt prekes užsisakyti galite bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.
 
1.     Išsirinkite Jums reikalingą prekę.
2.     Pasirinkite prekės matmenis.
3.     Nurodykite pasirinktos prekės kiekį.
4.     Spauskite „Į krepšelį“.
5.     Kiek skirtingų prekių Jums reikės, tiek kartų pakartokite 1-4 punktuose aprašytus veiksmus.
6.   Kai į krepšelį sudėjote reikiamas prekes, viršutiniame dešiniajame kampe paspauskite "Pirkinių krepšelyje ...". Pamatysite užsakytas prekes su kainomis, atvežimo ir užnešimo kainas. Prie kiekvienos prekės galite parašyti komentarą, pvz., pasirinktą prekės spalvą ir t.t. Jei sugalvojote, kad kurios nors prekės nereikia, ties ta preke paspauskite "Atsisakyti" ir ši prekė bus pašalinta iš krepšelio.
7.      Jeigu mokėsite prekių atvežimo metu, uždėkite "varnelę" langelyje prieš "Mokėsiu grynais prekių atvežimo metu".
6.      Užrašykite savo pavardę, vardą, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
8.    Perskaitykite e-parduotuvės miegoimperija.lt apsipirkimo taisykles ir, jei sutinkate, uždėkite "varnelę" langelyje prieš "Susipažinau su miegoimperija.lt taisyklėmis ir su jomis sutinku".
9.       Spauskite "Užsakyti".
10.     Užsakymas baigtas. Į Jūsų nurodytą el.pašto adresą ateis užsakymo kopija.
11.   Artimiausiu metu Jums bus išsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaitą, jei mokėsite išankstiniu pavedimu, arba užsakymo patvirtinimas, jei mokėsite grynais pinigais prekių atvežimo metu. Jei prekės šiuo metu neturėtume, susisieksime su Jumis ir pranešime, kada prekę turėsime arba kada ji bus pagaminta.

Už nestandartinius baldus, nestandartinių matmenų čiužinius ir kitus spec.užsakymus - apmokėjimas tik išankstinis.
 
Kontaktinis telefonas 8-600-70714 arba 8-659-75733. Jei šiuo metu neatsiliepiame, visada Jums perskambinsime.
 
Kainos pas mus visada mažos! Mes "nežaidžiame" sukeldami kainas, o po to darydami 30, 40 ar 50 procentų nuolaidas. Mes parduodame ne nuolaidas, o geras prekes mažomis kainomis! Kviečiame palyginti mūsų parduodamų prekių kainas su analogiškomis prekėmis kitose parduotuvėse, kuriose toms prekėms daromos didelės nuolaidos.