Norite paklausti? Skambinkite 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba rašykite: info@miegoimperija.lt

Apie mus

      UAB "ULITA“ įkurta 2011 metais. Įmonės įkūrėjai yra žmonės, daug metų dirbę čiužinių, patalynės ir baldų gamyboje bei prekyboje. Remiantis daugiamete patirtimi, pastebėta, kad daugumoje šiomis prekėmis prekiaujančių parduotuvių nesuteikiama pilna informacija, trūksta kokybiško ir plataus prekių asortimento, visapusiško aptarnavimo. Nuspręsta kurti reikliausio kliento poreikius atitinkančias parduotuves su „MIEGO IMPERIJA“ prekiniu ženklu.

       Įmonės pagrindine veikla tapo mažmeninė prekyba čiužiniais, patalyne ir baldais. 2011 m. gegužės menesį buvo atidaryta pirmoji virš 200 kv.m parduotuvė Tauragėje. Plečiant įmonės sėkmingą veiklą jau rugpjūčio mėnesį įmonė atidarė antrą ~200 kv.m parduotuvę Kaune. 2012 m. gruodį - Druskininkuose. 2014 m. rugpjūčio mėn. atidaryta parduotuvė Vilniuje. 2015 m. liepą atidaryta parduotuvė Šiauliuose, o 2016 m. - Marijampolėje. Nuo 2012 m. veikia ir e-parduotuvė.

      Šio plėtimosi sėkmės paslaptis – bene plačiausias čiužinių ir patalynės asortimentas, tinkamas kainos ir kokybės santykis, rūpinimasis klientu, suteikiant jam aukščiausios kokybės produktą už teisingą kainą. Tad nenuostabu, kad parduotuvėse siūlomas prekių asortimentas leidžia kiekvienam klientui išsirinkti jam reikiamą prekę.

      Įmonė atstovauja dešimčiai čiužinių gamintojų, iš kurių klientas gali rinktis tarp vokiškų, švediškų, lietuviškų ir kitų šalių gamintojų. Patalynės asortimentas dar platesnis. Reiklus klientas gali išsirinkti iš daugiau nei 20 gamintojų.

    Didelis dėmesys skiriamas prekių asortimentui žmonėms su negalia, su spec.poreikiais, su įvairiomis traumomis ar besigydantiems traumas, su nugaros ar kaklo skausmais.

     Siekdami suteikti pilną ir visapusišką informaciją apie parduodamus gaminius, įmonės darbuotojai nuolat dalyvauja gamintojų organizuojamose parodose ir pristatymuose, kur jų kvalifikacija įvertinama žinių sertifikatais.


      
ĮMONĖS MISIJA

  • Mūsų misija – siūlyti tik aukščiausios kokybės gaminius, užtikrinant visapusišką klientų pasitenkinimą. Tik kokybiškas ir ilgalaikis gaminys suteikia pilnavertiškumo džiaugsmą.

      Šio tikslo siekiame laikydamiesi šių principų:

  • Kad mūsų veikla būtų orientuota į klientus, nes be jų nebūtų ir tikslo. Stengiamės kuo geriau suprastiporeikius ir juos patenkinti, pristatydami geriausios kokybės produktusprieinamą kainą.

  • Naujovės – mūsų sėkmės pagrindas. Nuolat atnaujinamas asortimentas leidžia klientams rasti reikiamą prekę.

  • Sėkminga įmonės strategija, aiškus tikslų iškėlimas ir mokėjimas jų laikytis, gebėjimas dinamiškai vystytis pagal laiko reikalavimus, leidžia "MIEGO IMPERIJA“ parduotuvėms turėti stiprias pozicijas rinkoje.